Piękne i nowoczesne schody mogą stać się prawdziwą ozdobą każdego pomieszczenia. Bardzo nowoczesne są modele metalowe czy te ze szklanymi stopniami  z metalowymi nierdzewnymi balustradami.

Schody metalowe pasują do pomieszczeń urządzonych w stylu minimalistycznym. Modele ze stali niedrzewnej sprawdzają się idealnie zarówno w domu jak i biurze czy lokalu publicznym.

Więcej…

Meble ogrodowe to temat na duży esej czy też potężne wypracowanie jest ich tyle rodzajów że ciężko to wszystko zliczyć.

Mebli można już praktycznie używać wszędzie nie ma żadnych ograniczeń jeśli więc na przykład posiadamy chociaż mały ogródek to możemy nawet i tam umieścić meble sytuacje mamy bardzo jasną i klarowną.  Do ogrodu można zastosować meble które nie będą zbyt ciężkie ponieważ przychodzi taki czas w  naszym kalendarzu że zaczyna się robić zimno, a  wtedy trzeba usunąć meble z  ogrodu żeby nie zniszczyły się.

Więcej…

Kuchnia jest sercem domu i mieszkania, dlatego właśnie powinna być urządzona w ciekawy i niebanalny sposób.

Ciekawym pomysłem na kuchnie jest urządzenie jej w stylu prowansalskim. Czym cechuje się styl prowansalski? Przede wszystkim prostotą i inspirowaniem się naturą. Meble są proste, najlepiej drewniane. Całe pomieszczenie jest jasne, przeważają naturalne, klasyczne dodatki.

Więcej…
Stylowe i funkcjonalne wnętrza
Beż z brązem i różem: idealny salon

Salon beżowo-brązowy z różemKolor beżowy jest idealny do salonu. Można go połączyć z każdym innym. Wspaniale komponuje się zwłaszcza z brązem i różem. Beż z brązem tworzy elegancki, szykowny i dystyngowany duet.

Więcej…
 
Pomysły na urządzenie przestronnego salonu

Pomysły na urządzenie przestronnego salonuPrzestronny salon to marzenie wielu z nas. Ten pokój jest pomieszczeniem, gdzie spędzamy wiele czasu, to tam również przyjmujemy gości. Ważne więc, aby salon zajmował wiele miejsca.

Więcej…
 
Gdy urządzamy kuchnię

Urządzona kuchniaKażde pomieszczenie w domu ma znaczenie dla domowników. I każde trzeba umeblować i wyposażyć z myślą, o mieszkańcach domu. Bardzo ważnym pomieszczeniem jest kuchnia. Nasze kuchnie posiadają różne style aranżacji, a także inny rodzaj wyposażenia. Inaczej wygląda aranżacja kuchni osoby będącej singlem, a inaczej rodziny wielodzietnej.

Więcej…
 
Dekoracyjne i funkcjonalne

Sypialnia z klasąWiele osób marzy dziś i nowoczesnym mieszkaniu, które jest nie tylko ładne, ale również bardzo funkcjonalne i wygodne.

Nowoczesne wyposażenie wnętrz powinno właśnie łączyć w sobie walor estetyczny jak i również maksymalny praktycyzm kupowanych sprzętów i mebli. Komplety mebli mogą być proste, ale powinny ciekawić formą czy kolorem. Wiele z takich przedmiotów, na przykład nowocześnie zaprojektowany fotel czy nowatorki regał na książki mogą zastąpić dodatki w nowoczesnych pomieszczeniach.

Więcej…
 
Ciekawe sposoby na aranżację wnętrza

Urządzanie wnętrz jest zajęciem niezwykle kreatywnym, twórczym i pasjonującym.

Dopiero na tym etapie odbywa się bowiem nadawanie pomieszczeniom ich indywidualnego charakteru. Przystępując do aranżacji możemy posiłkować się wieloma stylami, nurtami oraz inspirować się istniejącymi już projektami.

Więcej…
 
Wyzwanie - aranżacja małego mieszkania

Własny kawałek podłogi to zawsze wielkie szczęście i pewna stabilizacja. Jednak przy dzisiejszych cenach mało osób stać na dwupoziomowe lofty. Ciasne ale własne też może być przytulne i wcale nie musi być zagracone.

Więcej…
 

Poręcze i balustrady

Samo wybranie schodów to nie wszystko. Bardzo ważne jest również dobr...

Charakterystyka grzejników żeliwnych

W polskim starym budownictwie można znaleźć różne systemy ogrzewania,...

Wentylacja i klimatyzacja - Wrocław, Poznań

Rozwijający się przemysł to nie tylko rzeczy związane z wydobyciem cz...

Gotowe projekty domów parterowych - rodzaje i możliwości

Domy parterowe można podzielić na kilka kategorii głównych kategorii ...

Adaptacja projektu gotowego - na czym polega?

Każdy projekt gotowy, według którego zamierzamy zrealizować inwestycj...

Lampy wiszące na pięć sposobów

Każdy, kto chce dopasować wnętrze pokoju do swoich potrzeb nie może z...

Nowoczesne style i urządzenia kuchenne

Nowoczesna kuchnia powinna być nie tylko ładna, ale również funkcjona...

Gdy urządzamy kuchnię

Każde pomieszczenie w domu ma znaczenie dla domowników. I każde trzeb...