Piękne i nowoczesne schody mogą stać się prawdziwą ozdobą każdego pomieszczenia. Bardzo nowoczesne są modele metalowe czy te ze szklanymi stopniami  z metalowymi nierdzewnymi balustradami.

Schody metalowe pasują do pomieszczeń urządzonych w stylu minimalistycznym. Modele ze stali niedrzewnej sprawdzają się idealnie zarówno w domu jak i biurze czy lokalu publicznym.

Więcej…

Meble ogrodowe to temat na duży esej czy też potężne wypracowanie jest ich tyle rodzajów że ciężko to wszystko zliczyć.

Mebli można już praktycznie używać wszędzie nie ma żadnych ograniczeń jeśli więc na przykład posiadamy chociaż mały ogródek to możemy nawet i tam umieścić meble sytuacje mamy bardzo jasną i klarowną.  Do ogrodu można zastosować meble które nie będą zbyt ciężkie ponieważ przychodzi taki czas w  naszym kalendarzu że zaczyna się robić zimno, a  wtedy trzeba usunąć meble z  ogrodu żeby nie zniszczyły się.

Więcej…

Kuchnia jest sercem domu i mieszkania, dlatego właśnie powinna być urządzona w ciekawy i niebanalny sposób.

Ciekawym pomysłem na kuchnie jest urządzenie jej w stylu prowansalskim. Czym cechuje się styl prowansalski? Przede wszystkim prostotą i inspirowaniem się naturą. Meble są proste, najlepiej drewniane. Całe pomieszczenie jest jasne, przeważają naturalne, klasyczne dodatki.

Więcej…
Projekt domu
Zabudowa meblowa kuchni

Zabudowa kuchniProjektując kuchnię należy zastanowić się nad jej funkcjonalnością. Przyszły użytkownik staje przed wieloma pytaniami. Jaki styl zastosować? Na jakie meble się zdecydować? Jak zabudować kuchnię? Pod tym względem każdy użytkownik sam decyduje o tym jaka zabudowa kuchni będzie dla niego najodpowiedniejsza.

Tą dzielimy najczęściej na dwa rodzaje: pełna zabudowa oraz meble wolnostojące.

Więcej…
 
Internetowe gotowe projekty domów

Gotowe projekty domówZe statystyk wynika, że coraz więcej Polaków decyduje się na zakup mieszkań. Wzrasta również liczba tych, którzy zaciągają kredyty pod budowę własnego lokum.

Obecnie istnieje wiele firm, które oferują gotowe projekty domów. Każdy kto zdecyduje się na wybudowanie mieszkania może sięgać po prospekty i broszury z potencjalnymi projektami, zarówno na stronach internetowych jak i w odpowiednio przygotowanych katalogach. Budowa mieszkania pociąga jednak za sobą ogromne koszta.

Więcej…
 
Czym charakteryzują się projekty na wąską działkę?

Projekty na wąską działkęPosiadanie wąskiej działki nie sprawia takiej satysfakcji jak własna, duża i o bardziej praktycznych wymiarach działka. Jednak nawet taka działka jest lepsza niż żadna, a jej złe wymiary nie oznaczają, że nie można na niej wygodnie zamieszkać. Istnieją projekty domów na wąską działkę, które pozwolą w optymalny sposób wykorzystać jej powierzchnię.

Więcej…
 
Jakie korzyści daje wybór indywidualnego projektu domu?

Wybór indywidualnego projektu domuPoszukując projektu domu, nie trzeba zamawiać go w pracowni architektonicznej, można sobie wybrać jeden z wielu gotowych. Wiele osób decyduje się na gotowy projekt, ponieważ jest tańszy, a także dlatego, że nie trzeba czekać na jego stworzenie.

Jednak ze względu na to, że indywidualne projekty domów dają wiele korzyści, warto zastanowić się nad tym, czy nie lepiej będzie zdecydować się na taki projekt.

Więcej…
 

Poręcze i balustrady

Samo wybranie schodów to nie wszystko. Bardzo ważne jest również dobr...

Charakterystyka grzejników żeliwnych

W polskim starym budownictwie można znaleźć różne systemy ogrzewania,...

Wentylacja i klimatyzacja - Wrocław, Poznań

Rozwijający się przemysł to nie tylko rzeczy związane z wydobyciem cz...

Gotowe projekty domów parterowych - rodzaje i możliwości

Domy parterowe można podzielić na kilka kategorii głównych kategorii ...

Adaptacja projektu gotowego - na czym polega?

Każdy projekt gotowy, według którego zamierzamy zrealizować inwestycj...

Lampy wiszące na pięć sposobów

Każdy, kto chce dopasować wnętrze pokoju do swoich potrzeb nie może z...

Nowoczesne style i urządzenia kuchenne

Nowoczesna kuchnia powinna być nie tylko ładna, ale również funkcjona...

Gdy urządzamy kuchnię

Każde pomieszczenie w domu ma znaczenie dla domowników. I każde trzeb...