Piękne i nowoczesne schody mogą stać się prawdziwą ozdobą każdego pomieszczenia. Bardzo nowoczesne są modele metalowe czy te ze szklanymi stopniami  z metalowymi nierdzewnymi balustradami.

Schody metalowe pasują do pomieszczeń urządzonych w stylu minimalistycznym. Modele ze stali niedrzewnej sprawdzają się idealnie zarówno w domu jak i biurze czy lokalu publicznym.

Więcej…

Meble ogrodowe to temat na duży esej czy też potężne wypracowanie jest ich tyle rodzajów że ciężko to wszystko zliczyć.

Mebli można już praktycznie używać wszędzie nie ma żadnych ograniczeń jeśli więc na przykład posiadamy chociaż mały ogródek to możemy nawet i tam umieścić meble sytuacje mamy bardzo jasną i klarowną.  Do ogrodu można zastosować meble które nie będą zbyt ciężkie ponieważ przychodzi taki czas w  naszym kalendarzu że zaczyna się robić zimno, a  wtedy trzeba usunąć meble z  ogrodu żeby nie zniszczyły się.

Więcej…

Kuchnia jest sercem domu i mieszkania, dlatego właśnie powinna być urządzona w ciekawy i niebanalny sposób.

Ciekawym pomysłem na kuchnie jest urządzenie jej w stylu prowansalskim. Czym cechuje się styl prowansalski? Przede wszystkim prostotą i inspirowaniem się naturą. Meble są proste, najlepiej drewniane. Całe pomieszczenie jest jasne, przeważają naturalne, klasyczne dodatki.

Więcej…
Klimatyzacja biur - Warszawa, Kraków

W obecnych czasach wszystkie nowoczesne biurowce, urzędy oraz szkoły wyposażone są w klimatyzację.

W zasadzie nie jesteśmy już w stanie wyobrazić sobie pracy podczas trzydziestostopniowych upałów, nie dość że temperatura powietrza jest nie do zniesienia to jeszcze wszystkie urządzenia biurowe podczas pracy także emitują ciepło. Wszystkie takie duże budynki i biurowce klimatyzację mają montowaną na stałe, jest to najlepsze i najbardziej optymalne rozwiązanie.

Klimatyzacja montowana na stałe

Taka klimatyzacja jest najbardziej wydajna i do tego może jeszcze spełniać kilka innych funkcji, może ochładzać, wentylować oraz ogrzewać. Obecnie nie musimy montować trzech niezależnych instalacji. Możemy dowolnie sterować i obrabiać powietrze.

W biurach klimatyzacja nie jest montowana tylko w pomieszczeniach pracowniczych ale także w serwerowni, jak wiadomo jest to serce wszystkich systemów komputerowych, tutaj klimatyzacja pracuje praktycznie non stop, jej zadaniem jest utrzymanie odpowiedniej wilgoci, oraz jednej stałej temperatury powietrza.

 
Z jakich elementów składa się wentylacja mechaniczna?

Wentylacja mechanicznaWiele osób interesuje się obecnie tematem wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła, tak zwanej rekuperacji. To jedna z najbardziej nowoczesnych form wentylowania domów, dzięki nie

W jaki sposób działa wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła?

RekuperacjaWentylacja jest jedną z najważniejszych kwestii w każdym domu, niezależnie od tego czy jest on nowy czy ma już swoje lata. Zawsze można zmodernizować swój dom i zamontować w nim nowoczesną we

Klimatyzacja w lokalach - Warszawa

Obecnie praktycznie każdy lokal posiada w swoim wyposażeniu klimatyzację. Wybierając się do restauracji lub do kina musimy być przygotowani, że klimatyzacja na pewno będzie tam wł

Poręcze i balustrady

Samo wybranie schodów to nie wszystko. Bardzo ważne jest również dobr...

Charakterystyka grzejników żeliwnych

W polskim starym budownictwie można znaleźć różne systemy ogrzewania,...

Wentylacja i klimatyzacja - Wrocław, Poznań

Rozwijający się przemysł to nie tylko rzeczy związane z wydobyciem cz...

Gotowe projekty domów parterowych - rodzaje i możliwości

Domy parterowe można podzielić na kilka kategorii głównych kategorii ...

Adaptacja projektu gotowego - na czym polega?

Każdy projekt gotowy, według którego zamierzamy zrealizować inwestycj...

Lampy wiszące na pięć sposobów

Każdy, kto chce dopasować wnętrze pokoju do swoich potrzeb nie może z...

Nowoczesne style i urządzenia kuchenne

Nowoczesna kuchnia powinna być nie tylko ładna, ale również funkcjona...

Gdy urządzamy kuchnię

Każde pomieszczenie w domu ma znaczenie dla domowników. I każde trzeb...